[ Teklifimiz ]

Kimyasal veya Çalışma Tasarımında Her Türlü Yapı

Hayalinizdeki iç tasarım, planlara, proje planlarına, 3 boyutlu görselleştirmelerle yansıtılan bir konsept ile başlar. Herhangi bir yeri daha ilginç, çekici ve işlevsel hale getirmek mümkündür, çünkü bunun için gerçek profesyonellere güvenmeye değer ve o zaman para boşuna harcanmayacaktır.

Tasarımda, su, yeşillik, doğal ışık veya ahşap ve taş gibi unsurlar gibi yerleşik alanlara doğal dünyanın özelliklerini getiriyoruz. Tasarımda doğal sistemlerin ve süreçlerin kullanılmasının teşvik edilmesi, doğaya maruz kalmaya izin verir ve karşılığında bu tasarım yaklaşımları sağlığı ve refahı iyileştirir. Birkaçını saymak gerekirse, kalp atış hızı değişkenliği ve nabız hızlarında azalma, kan basıncında azalma ve sinir sistemlerimizde artan aktivite gibi bir dizi olası fayda vardır.

Zamanla doğal dünya ile bağlantılarımız teknolojik gelişmelere paralel olarak ayrıldı. 19. ve 20. yüzyıllardaki gelişmeler, insanların doğa ile etkileşimlerini temelden değiştirdi. Elementlerden korunarak, içeride gittikçe daha fazla zaman geçirdik. Günümüzde insanların çoğu zamanlarının neredeyse% 80-90’ını kapalı alanlarda, evleri ve işyerleri arasında dolaşarak geçiriyor. İç mimarlar biyofiliyi benimsedikçe.

50

3D Modelleme

Studio, eksiksiz bir
3D iç modelleme yelpazesi sunar.

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Mükemmel
proje tasarımının geliştirilmesi.

85

2d Planlama


Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz