Tasarım:
Adc Dekorasyon
Müşteri:
OceanThemes
Şartlar:
2 ay
proje tipi:
Anahtar teslimi
strataji:
Minimalistic
date:
Aralık 22, 2019

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilatı ile kusursuz bir eve sahip olmak mı istiyorsunuz? Evinizde pek çok tadilat alanı var ve hepsi ile tek tek uğraşmak istemiyor musunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. ADC DEKORASYON olarak bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren tüm mimarlarımız ve personelimiz ile sizlere kusursuz bir destek sağlıyoruz.

İş yerinde geçen uzun bir günün ardından, bazen oturma odanızdaki kanepeye oturup dinlenmek ve aileyle biraz televizyon izlemek istersiniz. Oturma odanız pek çok anıya ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra mutfağınızda en lezzetli yemekleri kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlanan tezgahınızda mı hazırlamak istiyorsunuz? İster bütçeye göre bir yaşam alanı tadilatı yaptırmak isterseniz tam bir revizyon yaptırmak istiyor olun, ADC Dekorasyon ekibimiz sizin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Peki, anahtar teslim tadilatın içeriğinde neler vardır? Gelin hep birlikte inceleyelim

Detaylarda Tasarım

Tasarımda, doğal dünyanın özelliklerini su, yeşillik ve doğal ışık gibi yapılı alanlara veya ahşap ve taş gibi unsurlara getiriyoruz. Tasarımda doğal sistemlerin ve süreçlerin kullanımını teşvik etmek, doğaya maruz kalmaya izin verir ve karşılığında bu tasarım yaklaşımları sağlığı ve esenliği iyileştirir. Azaltılmış kalp atış hızı değişkenliği ve nabız hızları, düşük kan basıncı ve sinir sistemimizde artan aktivite dahil olmak üzere birkaç olası fayda vardır.

Zamanla teknolojik gelişmelere paralel olarak doğal dünya ile bağlantılarımız da farklılaştı. 19. ve 20. yüzyıllardaki gelişmeler, insanların doğayla etkileşimini temelden değiştirdi. Elementlerden korunaklı olarak, iç mekanlarda giderek daha fazla zaman geçirdik. Günümüzde insanların çoğu zamanlarının neredeyse %80-90’ını kapalı mekanlarda, evleri ve işyerleri arasında hareket ederek geçiriyor. 

 

[30m2]

yatak odası

[22m2]

banyo

[28m2]

yaşam alanı

[15m2]

Mutfak alanı

İnanılmaz Sonuç

Çok duyusal deneyimler oluşturarak, yaşlar ve demografik özellikler arasında yankı uyandıran iç mekanlar tasarlayabiliriz. Bu odalar ve alanlar, bize ilham vermenin, üretkenliğimizi artırmanın ve daha fazla refah yaratmanın kanıtlanmış bir yolu olarak bizi doğaya bağlar. Bu faydaların ötesinde, stresi azaltarak ve yaratıcılığı artırarak iyileşmeyi de hızlandırabiliriz. Gittikçe kentleşen şehirlerimizde modern, tasarıma daha hümanist bir yaklaşımı savunuyor.