Ev Tadilatı

Anahtar teslim tadilatı ile kusursuz bir eve sahip olmak mı istiyorsunuz? Evinizde pek çok tadilat alanı var ve hepsi ile tek tek uğraşmak istemiyor musunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. ADC DEKORASYON olarak bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren tüm mimarlarımız ve personelimiz ile sizlere kusursuz bir destek sağlıyoruz.

İnsanların fiziksel, zihinsel ve duygusal ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran iç mimarlar, bugün nasıl yaşadığımızı ele almak için insan merkezli yaklaşımlar kullanıyor. Sağlık, güvenlik ve refahı teşvik etmek için yeni yaklaşımlar yaratan çağdaş iç mekanlar, sağlık, güvenlik ve refahı teşvik etmek için bütünsel bir yaklaşım olarak biyofiliden giderek daha fazla ilham alıyor, çağdaş iç mekanlar, tasarıma bütünsel bir yaklaşım olarak biyofiliden giderek daha fazla ilham alıyor. Tanım olarak, iç tasarım çevremizin çeşitli yönlerini kapsar. Disiplin, yapı malzemelerine ve kaplamalara kadar uzanır; iş, mobilya.

Tasarım:
Adc
Proje tipi:
İç dizayn
şartlar:
6 ay
MÜŞTERİ:
Okyar Asi:
minimalist
date:
KASIM 22, 2020
Okyar

Detaylarda Tasarım

Evinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Hep hayalini kurduğun eve sahip olmanın zamanı geldi mi? ADC Dekorasyon’te faaliyet gösteren profesyonellere evinizi teslim ederek komple ev yenileme hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Komple tadilat, dekorasyon tadilat, ev tadilatı, çevre düzenlemesi, iç tasarım, mutfak tadilatı, banyo tadilatı zemin yenileme ve daha pek çok konuda onlarca yıllık deneyime sahip olan firmamız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de ister bütçenize uygun komple ev yenileme tadilatı yaptırmak isteyin isterseniz yaşam alanınızı tamamen elden geçirmek istiyor olun bizi tercih edebilirsiniz.

[30m2]

OTURMA ODASI

[22m2]

BANYO

[28m2]

ÇALIŞMA ALANI

[15m2]

MUTFAK ALANI

İnanılmaz Sonuç

Çok duyusal deneyimler oluşturarak, yaşlar ve demografik özellikler arasında yankı uyandıran iç mekanlar tasarlayabiliriz. Bu odalar ve alanlar, bize ilham vermenin, üretkenliğimizi artırmanın ve daha fazla refah yaratmanın kanıtlanmış bir yolu olarak bizi doğaya bağlar. Bu faydaların ötesinde, stresi azaltarak ve yaratıcılığı artırarak iyileşmeyi de hızlandırabiliriz. Gittikçe kentleşen şehirlerimizde modern tasarıma daha hümanist bir yaklaşımı savunuyor. Sonuç, doğayla nasıl yaşadığımızı, çalıştığımızı ve öğrendiğimizi kutlayan modern iç mekanlardır.