mimar:
David Oswald
müşteri:
OceanThemes
Terms:
6 month
proje tipi:
Interior Design
strateji:
Minimalistic
tarih:
November 22, 2020

ADC Dekorasyon olarak hiçbir proje çok büyük veya küçük olduğunu düşünmüyor ve tüm projelerinize aynı özveriyi gösteriyoruz. Hayallerinizi alıp gerçeğe dönüştürüyoruz. Ray dolap, sürgülü dolap, elbise dolabı ve gardırop imalatı eksiksiz ev tadilatlarına kadar her bir mekana uzmanlığımızı ve işçiliğimizi katıyoruz. Profesyonel ustalardan ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, evlerinizi çok daha güzel evlere dönüştürmede onlarca yıllık deneyime sahiptir. Zamanında, uygun maliyetli olmaktan ve mükemmel sonuçlar sunmaktan gurur duyuyoruz.

İnsanların fiziksel, zihinsel ve duygusal ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran iç mimarlar, bugün nasıl yaşadığımızı ele almak için insan merkezli yaklaşımlar kullanıyor. Sağlık, güvenlik ve refahı teşvik etmek için yeni yaklaşımlar yaratan çağdaş iç mekanlar, sağlık, güvenlik ve refahı teşvik etmek için bütünsel bir yaklaşım olarak biyofiliden giderek daha fazla ilham alıyor, çağdaş iç mekanlar, tasarıma bütünsel bir yaklaşım olarak biyofiliden giderek daha fazla ilham alıyor. Tanım olarak, iç tasarım çevremizin çeşitli yönlerini kapsar. Disiplin, yapı malzemelerine ve kaplamalara kadar uzanır; iş, mobilya.

Detaylarda Tasarım

Evinize tasarlanan gardırop, sürgülü dolap, ray dolap uygun ve iyi dolaplar yapmanın yanı sıra, evinizin şık bir görünüme sahip olması için en kaliteli malzemeleri kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Şimdi gelin komple imalatlarımız ı sizlere sunduğumuz hizmetleri inceleyelim.

 

 

[300m2]

banyo dolabı imalatı

[9500m2]

mutfak dolabı imalatı

[2880m2]

sürgülü dolap

[9856m2]

elbise dolapları

Incredible Result

Çok duyusal deneyimler oluşturarak, yaşlar ve demografik özellikler arasında yankı uyandıran iç mekanlar tasarlayabiliriz. Bu odalar ve alanlar, bize ilham vermenin, üretkenliğimizi artırmanın ve daha fazla refah yaratmanın kanıtlanmış bir yolu olarak bizi doğaya bağlar. Bu faydaların ötesinde, stresi azaltarak ve yaratıcılığı artırarak iyileşmeyi de hızlandırabiliriz. Gittikçe kentleşen şehirlerimizde biyofili, tasarıma daha hümanist bir yaklaşımı savunuyor.