[ +]
mevcut müşteriler
[ +]
yılların deneyimi
[ +]
mutlu müşteriler
[ +]
devam eden projeler
[ ŞİRKET STRATEJİSİ ]

Felsefemiz

Doğru ürün/hizmet-fiyat-kalite oranını belirleyerek geniş ürün yelpazemiz, kaliteli ürünlerimiz ve bu alanda profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarınız karşılamak.

Görevlerimiz

Kaliteli, profesyonel, yenilikçi ürünleri üreterek faaliyet gösterdiğimiz sektörde ön plana çıkmak ve rakiplerimize örnek olacak düzeyde hizmetler sunmak.

vizyonumuz

İnsancıl duygulardan beslenen değerlerimiz ile kendimiz gibi kalmak ve özümüzden hiç ayrılmadan, samimi ve sevilen bir marka olmak en büyük hedefimizdir

değerlerimiz
İzmir - Bornova - Çatı İzolasyon
[Şirket Hakkında ]

En İyi İç Mekan Çözümleri

ADC Dekorasyon 2010 yılından beri İzmirde müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren mimarların ve müteahhitlerin malzeme tedariğini sağlamakla birlikte müşterilerine de A’dan Z’ye ev tadilatı ve ofis tadilatı hizmeti sağlıyoruz. Bunların yanı sıra mobilya ve dekorasyon alanında da profesyonel ve uzman bir ekiple hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimize hizmetler sunarken ve keşif yaparken 3D mutfak çizimlerini gerçekleştirerek mutfak dolabı tasarımını önceden görmelerini sağlıyoruz.

Firmamız müşterilerine sunduğu tüm ürünleri kendi üretmekle birlikte üretip sırasında ise son derece kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlı hizmetleri ve ürünleri sunmaktayız. Tamamen kalite odaklı hizmetimiz ile kısa sürede başarılı işlere imza atarak devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kısa süre de elde ettiğimiz bu başarı ile ilerleyen yıllarda da başarıyı ilerletmeyi hedefliyoruz.