İletişim

Oda kapısı

İç Kapı Modelleri

ADC Dekorasyonun verdiği hizmetler arasında yer alan iç kapı üretimi ile siz de evinizin ya da iş yerinizin iç kapılarını yenileyerek evinizin kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık iç kapı modelleri ile kusursuz bir şekilde evinizi dizayn edebilirsiniz. ADC Dekorasyon’un sizlere sunduğu iç kapı modellerini aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

Lake Kapılar – Amerikan Panel Kapı

Lake kapı, ince işçilik gerektiren yeni bir tiptir. Fabrikasyon değildir ve el emeği gerektirir. O kadar çok çeşit lake kapı var ki beyaz renkli ve işlemeli kapılar çok popüler. Farklı tipte özel taleplerde bulunmak mümkündür, bu nedenle hayal gücü konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Lake kapılar avangart tarzı esastır kolayca çünkü üretim sürecinin zorluğu tipini ulaşmış değildir. Diğer kapı tipleri bakım gerektirmediğinden lake gerektirir.

Lake kapılar laminat gibi ahşap veya diğer bazı malzemelerden yapılabilir. Her durumda, lake kapılar boyalı kaplama ile kaplıdır. Çoğunlukla beyaz renk tercih edilir ancak pek çok başka renk üretimi de mümkündür ve tercih edilebilir. CNC tezgâhlarda tasarlanıp şekillendirilip, özel polisaj odalarında el emeği ile sonlandırılır.

Lamine Kapılar

Köknar ağacı kullanılarak üretilen ve üretim şeklinde presin kullanıldığı bu kapı modelleri ile sizlere kusursuz seçenekler sunuyoruz. Özel olarak tedarik edilen ve kalitesi ile dikkat çeken bu kapıları uzun yıllar boyunca kullanabilir. ADC Dekorasyon olarak birbirinden değerli kapı modellerinden bir tanesi olan lamine kapılar sayesinde sizler için oldukça kaliteli çözümler sunuyoruz. İç mekân dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olarak değerlendirilebilecek olan lamine kapılar ile istediğiniz renk ve deseni kullanmanın ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Su, nem, rutubet ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir seçenek olan bu ürünler ile ev dekorasyonunuzda harika seçeneklerden yararlanabileceksiniz. Üstelik kaliteyi ön plana çıkaran bakış açıları sayesinde kapı modellerinizi diğer ev dekorasyon ürünleri ile de bütünleştirebileceksiniz.

Melamin Kapılar

Ağaç desenleri ile kusursuz bir güzelliği elde etmek amacı ile sizlere en özel melamin kapıları sunuyoruz. Kapılarda kullandığımız özel desen ve modeller sayesinde ev dekorasyonunuza farklı bir bakış açısı getirirken aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı çözümlerle de buluşmanıza olanak sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ve titiz işçilik ile seçiminizi kolaylaştıracak seçenekleri ön plana çıkarıyoruz.

Suya ve neme karşı oldukça dayanıklı bir seçenek olmasının yanı sıra kolay kolay zarar görmemesi nedeni ile de melamin kapılardan yararlanabilmeniz muhtemeldir. Deforme olmaması nedeni ile banyo kapısı olmak üzere farklı alanlarda tercih edilmesi bu kapı çeşitlerinin en önemli özellikleri arasındadır.

Ahşap Kapılar

Bütün aksamı ahşap kapılardan imal edilen bu seçeneklerin çok özel ürünler olduğunu vurgulamak gerekir. Kalite ve sağlamlık konusunda diğer pek çok kapı çeşidine nazaran değerli bir seçenek olan ahşap kapıların iç mekân kapısı olarak çok yoğun bir şekilde tercih edildiği bilinir.

ADC Dekorasyon olarak çok özel kapı seçenekleri ve kusursuz kapı dekorasyonları ile sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. İç dekorasyonda ortaya çıkardığımız kusursuz çözümlerden yararlanmak ve harika bir kapı tercihinde bulunmak amacı ile bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.