İletişim

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı

Mutfak Dekorasyonu Tadilatı

Mutfak dekorasyonu tadilatı konusunda profesyonel bir desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Aradığınızı henüz bulamadınız mı? ADC Dekorasyon olarak hayallerinizde ki mutfağı hayallerinizin çok daha ötesinde yeniliyor ve kusursuz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Mutfağınızı yenilemek göz korkutucu bir görev gibi gelebilir ve mutfak tadilatına nereden başlayacağını bile bilmiyor olabilirsiniz. Renk düzeninizin neye benzemesini istersiniz? Döşemeniz için ne tür malzemeler kullanmak istiyorsunuz? Mutfak yenileme için ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor? Bunlar gibi pek çok soruya cevap arıyor ancak bulamıyorsanız her zaman yanınızdayız!

ADC DEKORASYON olarak mutfak tadilat uzmanlarımızla çalışmak hayatınızı çok daha kolaylaştıracak. Uzmanlarımız, mutfağınızda ki tüm parçalar ve bölümler için endişelenmenize gerek kalmadan mutfağınızın her bir bölümüne odaklanmanızı sağlayacak bir yenileme planı hazırlayacaktır. Mimarlarımızamutfak tadilatınızdan memnun kalmanızı sağlamak için baştan sona her adımda yanınızda olacaktır. Peki, firmamız sizlere mutfak tadilatı konusunda nasıl bir hizmet sunuyor? Gelin bu detayları hep birlikte inceleyelim.

Mutfak Dekorasyonu Tadilatı ile İlgili Detaylar

Mutfak tadilatı ile ilgili firmamızdan hizmet almanız durumunda aşağıdaki hizmetlerden faydalanacaksınız.

Mutfak Yenileme Planlaması

Mutfak yenileme planlaması projenize genel bir bakış elde etmekten ve tadilatınız için genel mutfak tasarımının ve hissinin ne olacağı konusunda beyin fırtınası yapmaktan oluşur. Ne yapacağınızdan emin değilseniz endişelenmeyin! Yenileme uzmanlarımız, alanınıza neyin uygun olduğuna dair bol miktar örnek sunacaktır.

Mutfak Dekorasyonu Tadilatında Kullanılacak Malzemeler

Tadilatınız için ne tür malzemeler kullanmak istediğinize karar vermek zordur. Sadece mutfak tezgâhı tek başına granit, mermer, kuvars, betonahşap ve porselen olabilir. Bütçenize uygun mükemmel materyali bulabilmemiz için tüm seçenekleri sizin için düzenleyeceğiz. Mutfak karoları, zeminler, tezgahlar, mutfak adasıdolaplar ve lavabolar gibi pek çok alanda kolayca karar vermenizi ve birbiri ile uyumlu parçaları seçmenizi sağlıyoruz.

Elektrik / Sıhhi Tesisat Hizmetleri

ADC DEKORASYON ile çalışmanın temel nedenlerinden biri, birlikte çalıştığımız geniş bir kalifiye yüklenici ağına sahip olmamızdır. Baştan sona tüm projeyi yöneteceğimiz için diğer müteahhitleri aramak konusunda endişelenmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken, yepyeni eviyenizi veya her zaman takmak istediğiniz mutfak aletlerini seçmek. Bu doğrultuda A’dan Z’ye yenilenmiş ve sizin istekleriniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi üretim ürünlerimiz ile hazırladığımız mutfakları size sunuyoruz.

Mutfak Tadilatı Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Her tür yenileme projesinde olduğu gibi, mutfak tadilatı hizmeti de bazı farklı faktörlere bağlı olacaktır. Bu faktörlerden bazıları, malzemelerin zamanında gelişini, projenin kendisinin boyutunu ve projenin kapsamını içerir. Proje süresinin uzatılma eğiliminde olduğu yerlerde, yapısal bütünlük veya öngörülemeyen elektrik veya sıhhi tesisat sorunları ile ilgili komplikasyonların ortaya çıkmasıdır. Bu nokta da çalışanlarımız elinden gelen tüm özveriyi gösterecek olup projenizin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Profesyonel Mutfak Dekorasyonu Hizmeti

Mutfağınızın A’dan Z’ye yeniden tasarlanmasını istiyor ya da sadece mutfak dolaplarınızın değiştirilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey bu alanda uzman ve profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve mutfak dekorasyonu sürecini başlatmaktır!

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı ile Mutfağınızı Yeniden Keşfedin

Eski mutfağınızı modern ve işlevsel bir alana dönüştürmek ister misiniz? İşte size Adc Dekorasyon olarak sunduğumuz mutfak tadilatı hizmeti devreye giriyor. Her detayı düşünerek, mutfaklarınızı ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlayarak daha kullanışlı ve göz alıcı bir yaşam alanı yaratıyoruz. Mutfak tadilatı ile yaşam alanlarınızı hem tarzınıza uygun hem de daha işlevsel hale getiriyoruz.

Mutfağınızın modern ve estetik bir tasarıma sahip olmasını ister misiniz? Adc Dekorasyon ekibi olarak, yaşam alanlarınızı daha işlevsel ve çekici hale getirmek için buradayız. Eski mutfağınızı sıradan bir alan olmaktan çıkarıp, yemek pişirmenin keyifli ve rahat olduğu bir mekâna dönüştürüyoruz.

Mutfak tadilatı hakkında daha fazla bilgi almak veya projenizi başlatmak için bizimle iletişime geçin. Size en iyi mutfak tasarımı ve tadilatı hizmetini sunmak için buradayız.

50

3D Tasarım

75

Ölçüm ve Keşif

85

Tasarım ve Planlama