İletişim

Mutfak dolabı tasarımları

Mutfak Dolabı Tasarımları

Adc dekorasyon ailesi olarak modern ve çağdaş, aynı zamanda şık ama yaşanabilir bir his için gelenekselliği de içeren mutfak tasarımları yaratmak misyonuyla yola çıkan uzman ekibimiz, sizlere alanlarınızı en verimli şekilde kullanacağınız; işlevsel, yaratıcı, bireysel ve sıra dışı, tasarım alternatiflerini sunarak hizmet vermektedir.

Sade, şık ve çağdaş mutfaklar, evinizin kalbine ultra modern bir his getirir ve kullandığımız mutfak aletleri ve aksesuarlar da dâhil olmak üzere mutfağı sadece yemek pişirmek için değil, aynı zamanda bir misafir ağırlama mekânı da yapar.

Alanınız için en iyi mutfak dolabı tasarımını bulmak çok önemlidir. Dolaplar; bir mutfağın, banyonun ve diğer tüm iç ve dış mekânların genel görünümü üzerinde oldukça etkiye sahiptir. Oluşturacağımız projenin yaşam tarzınıza, kişisel ihtiyaçlarınıza hitap etmesi ve evinizin tarzını iyileştirmesi öncelikli hedefimizdir. Bu yüzden bir mutfak projesi genele uyum açısından ele alınmalıdır. Tasarımın yanı sıra bir o kadar malzemenin kullanım rahatlığına ve dayanıklılığına da dikkat edilmelidir.

adc dekorasyon olarak bu doğrultuda tasarladığımız mutfak dolaplarının gövde ve kapaklarında kolay silinebilen ve leke tutmayan 1. Sınıf MDFLam kullanırız. Söz konusu MDFLam’ın yüksek ve güçlü vida tutma kapasitesi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz projeler inşa ederiz.

Mükemmel mutfağınızı tasarlamak genellikle dolap kapaklarıyla başlar; bu anlamda da Lake, Countre, Akrilik, HighGloss ve Kaplama Kapak gibi birçok seçeneğiniz mevcuttur. Ayrıca projemize başlarken tasarım ve kullanım açısından ilham vermesi adına 3D çizim ile modelleme ve dizayn yapılarak sizin için en iyi olan seçeneği bulmayı hedefleriz.

adc dekorasyon farkıyla kentsel bir apartman dairesinden daha modern bir şehir evine kadar her evi güzelleştirmek için geniş bir çağdaş mutfak yelpazemiz ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Mevcut pek çok farklı stil ve renkle, mükemmel mutfağınızı keşfetmek için tasarım uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.