İletişim

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Anahtar teslim ev tadilatı ile kusursuz bir eve sahip olmak mı istiyorsunuz? Evinizde pek çok tadilat alanı var ve hepsi ile tek tek uğraşmak istemiyor musunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. ADC DEKORASYON olarak bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veren tüm mimarlarımız ve personelimiz ile sizlere kusursuz bir destek sağlıyoruz.

İş yerinde geçen uzun bir günün ardından, bazen oturma odanızdaki kanepeye oturup dinlenmek ve aileyle biraz televizyon izlemek istersiniz. Oturma odanız pek çok anıya ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra mutfağınızda en lezzetli yemekleri kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlanan tezgahınızda mı hazırlamak istiyorsunuz? İster bütçeye göre bir yaşam alanı tadilatı yaptırmak isterseniz tam bir revizyon yaptırmak istiyor olun, ADC Dekorasyon ekibimiz sizin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Peki, anahtar teslim tadilatın içeriğinde neler vardır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Anahtar Teslim Tadilat ile İlgili Detaylar

Anahtar teslim tadilat hizmeti kapsamında aşağıdaki alt hizmet dallarından faydalanabilirsiniz.

Mutfak Tadilatı

Eski bir mutfağı güncellemek en akıllıca yöntemlerden biridir. Evinizin değerini artırmanın denenmiş ve doğrulanmış alternatiflerinden bir tanesidir. Bir mutfak tadilatı planlarken ve sıhhi tesisat armatürleri, aletler, dolaplar ve tezgah malzemeleri için tasarım kararları ve seçimleri yaparken, kendi tasarım estetiğinize mi yoksa yatırımınızın geri dönüşüne mi öncelik vereceğinizi belirlemelisiniz. Her iki öncelik de tamamen kabul edilebilir. Ancak önceliğinizin hangisi olduğunu anlamalı veya ikisi arasında iyi hissedebileceğiniz bir denge kurmalısınız.

Yaşam Alanı Tadilatı

Yeni bir oturma odası alanının basit bir şekilde eklenmesi genellikle çok iyi bir yatırımdır. Yeni eklenen kare görüntüler genellikle evinizin değerini artırır. Boyuttan bağımsız olarak tadilat kapsamında belirli maliyetler vardır. Genel olarak yaşam alanı tadilatı; mevcut dış duvarların yıkılmasını, yeni bir temel, yeni bir çatı, yeni dış cephe kaplaması ve muhtemelen yeni pencereleri kapsayabilmektedir. Bunlar tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik işlemlerdir.

Banyo Tadilatı

Tüm banyolar önemli olsa da tuvalet ve ebeveyn banyosuna, ardından misafir banyosuna ve diğer ikincil banyolara öncelik verilmelidir.  Mutfakta olduğu gibi banyo tadilatı için de aynı kurallar geçerlidir. Kozmetik değişiklikler, yatırım açısından, değişen düzenler veya küçük eklemeler içeren değişikliklere göre daha güvenlidir. Bu da verimsiz harcamalara neden olabilir. Evinizde ekstra bir banyo için yer bulmaya gelince, fazladan odalara veya yetersiz kullanılan alanlara bir göz atın. Dolaplar veya merdivenlerin altındaki alanlar gibi diğer alanları da düşünün.

 Zemin Tadilatı

Zemin tadilatı evlerde ki en önemli tadilat alanları arasındadır. Laminant parke kaplamaları evlerin çok daha modern ve şık bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nokta da mutlaka evlerin kusursuz zemin kaplamaları ile kaplanması gerekmektedir.

Elektrik-Su Tesisatı

Elektrik ve su tesisatının döşenmesi anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri kapsamındadır. Mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılacak olan su tesisatı ve tüm eve döşenecek olan elektrik tesisatı firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

Profesyonel Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti

Firmamızın sizler için ne kadar kaliteli ürünler üreterek bu ürünler ile profesyonel hizmetler sunduğundan bahsettik. Siz de bu kapsam da kaliteli bir şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.